GORELogo80h

Normálie pro
strojírenský průmysl

 
Výrobky firmy FIBRO - záruka mimořádné kvality, zpracování a spolehlivosti
Společnost GORE s.r.o. - exkluzivní zastoupení v České republice
 

Vítejte u firmy GORE s.r.o., Brno

GORE, s.r.o., obchodní společnost se sídlem v Brně, Vám nabízí normálie pro strojní průmysl, produkty mimořádné kvality z oblasti výroby střižných a lisovacích nástrojů mateřské firmy FIBRO se sídlem v německém Hassmersheimu. Společnost GORE má dle dohody s firmou FIBRO exkluzivní zastoupení v České republice.

Naše devíza - spokojenost zákazníků


Spolupracovníci společnosti GORE s.r.o. mají mimořádný zájem na tom, udržovat s Vámi, uživateli nabízených produktů, dlouhodobé partnerství. Jsou ochotni vyhovět Vašim požadavkům a přáním v co nejkratším čase a nabídnout Vám veškeré informace, které k realizaci Vašich představ potřebujete. K našim firemním devízám patří především partnerská spolehlivost, dochvilnost, profesionalita jak v péči o zákazníky tak v obchodování.

 

Produkty FIBRO pro nejnáročnější použití


Firma FIBRO jako velmi vyhledávaný partner v oboru automatizace a výrobce normovaných součástí na výrobu lisovacích nástrojů a forem je známa svou prvotřídní kvalitou a mimořádnou precizností. Kromě velmi rozsáhlé palety produktů nabízí firma FIBRO také služby zákazníkům "střižené na míru".

Během posledních let zaznamenala tato firma plynulé rozšíření objemu a sortimentu obchodu a i do budoucna bude vývoj svých produktů jakož i úzký vztah k zákazníkům nadále rozšiřovat.

FIBRO má zastoupení po celém světě, viz FIBRO zastoupení.

 

Konstruktivní připomínky k dalšímu kvalitativnímu zlepšeni našich služeb jsou vítány.